Danoline Asma Tavan

Danoline Asma Tavan

Alçının doğasından mikro organizma oluşumuna izin vermeyen yapısı sayesinde modüler alçı ürünleri hijyen istenen birçok alanda rahatlıkla uygulanabilir. Paneller yangın dayanımı sağlayan sistemler sunar. %83 ‘a kadar ışık yansıtması ile elektrik tasarrufu sağlar ve ses yutucudur.

Bir İskandinav kuruluşu olan DANOLINE, modüler alçı asma tavan ve duvar paneli sistemlerinde, dünyanın en büyük üreticilerindendir. Doğal bir malzeme olan alçı, Danogips konsepti içinde geçirildiği işlemler sonucu kazandığı pek çok benzersiz avantaj sayesinde, ideal bir yapı malzemesi haline gelmektedir.

Panel sistemlerine uygulanan dört farklı perforasyon seçeneği ile üstün bir akustik performans ve estetik görünüm sunar. Alçı, esnekliği sayesinde farklı formlarda uygulama yapılmasına olanak sağlar.

DANOLINE paneller, tekrar tekrar boyanabilir, renk değişikliği yapılabilir. Boyama işlemi, panellerin akustik özelliklerini olumsuz yönde etkilemez. Uygulama detayına göre, Demonte Edilebilen Sistemler ve Vidalı (sabit) Sistemler olmak üzere iki ana grup mevcuttur. Demonte Edilebilen Sistemler, asma tavanda kullanılan tüm taşıyıcı sistemlerle entegre edilerek kullanılabilir. Vidalı Sistemler ise, hem tavanda hem de duvarda kullanılabilme özelliklerine sahiptirler.

Uygulama Resimleri

Danoline Asma Tavan Danoline Asma Tavan Danoline Asma Tavan Danoline Asma Tavan